Realizacja maksymalnie 38 kontroli projektów w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS) i maksymalnie 34 wizyt monitoringowych w ramach FERS.
- Numer postępowania BDG-V.2611.44.2026.ML
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-06-29 10:59 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu 2026-OJS122-00445391-pl-ts.pdf | 2026-06-29 10:59 | 214 KB | ||
|
|
SWZ 44_ML_26.pdf | 2026-06-29 10:59 | 305 KB | ||
|
|
Zał 1 do SWZ - SOPZ.pdf | 2026-06-29 10:59 | 371 KB | ||
|
|
Załączniki 1-4 do SOPZ.zip | 2026-06-29 10:59 | 1.28 MB | ||
|
|
Zał 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (PPU).pdf | 2026-06-29 10:59 | 318 KB | ||
|
|
Załączniki do PPU.zip | 2026-06-29 10:59 | 608 KB | ||
|
|
Zał 4 do SWZ - Oświadczenie wspólnie ubiegających się.doc | 2026-06-29 10:59 | 40 KB | ||
|
|
Zał 5 do SWZ - Informacja o braku przynależności do grupy kapitałowej.doc | 2026-06-29 10:59 | 62 KB | ||
|
|
Zał 6 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.doc | 2026-06-29 10:59 | 43 KB | ||
|
|
Zał 7 do SWZ Wykaz usług.doc | 2026-06-29 10:59 | 268 KB | ||
|
|
Zał 8 do SWZ - Wykaz osób.docx | 2026-06-29 10:59 | 265 KB | ||
|
|
Zał 9 do SWZ - Formularz ofertowy.doc | 2026-06-29 10:59 | 325 KB | ||
|
|
Zał 10 do SWZ - Oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu.doc | 2026-06-29 10:59 | 47 KB | ||
|
|
Zał 11 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego o niepodleganiu wykluczeniu.doc | 2026-06-29 10:59 | 47 KB | ||
|
|
Zał 12 do SWZ - Instrukcja zadania STUDIUM PRZYPADKU (2).pdf | 2026-06-29 10:59 | 145 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
BDG-V.2611.44.2026.ML Zmiana treści SWZ z dnia 29.06.2026 r.pdf | 2026-06-29 16:39 | 62 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert_44_ML_26.pdf | 2026-07-28 11:28 | 198 KB |
