Wykonywanie robót budowlanych zlecanych sukcesywnie, w miarę potrzeb, przez Zamawiającego

  • Numer postępowania BDG-V.2611.37.2026.MP
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-06-29

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-02 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-02 11:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-06-12 16:50
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-06-12 16:50 -
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia_pub 37MP26.pdf 2026-06-12 16:50 416 KB
    icon Zał_nr_1_1 do SWZ - Projekt_ aranzacji.zip 2026-06-12 16:50 549 KB
    icon Zał_nr_1_2 do SWZ - Przedmiary zip.zip 2026-06-12 16:50 20.05 MB
    icon Zał_nr_1_3 do SWZ - STWiORB .zip 2026-06-12 16:50 645 KB
    icon Zał_2_do SWZ - Projektowane postanowienia umowy 37MP26.pdf 2026-06-12 16:50 466 KB
    icon Zał_3_do SWZ - wzór oświadczenia wykonaw. wspólnie ubieg się o udziel. zam ws. podziału obowiązków.docx 2026-06-12 16:50 20 KB
    icon Zał_4_do SWZ - wzór oświad wykonawcy o spełnianiu warunków.docx 2026-06-12 16:50 24 KB
    icon Zał_5_do SWZ - wzór oświad wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu.docx 2026-06-12 16:50 23 KB
    icon Zał_6_do SWZ - wzór oświad podmiotu udostęp zasoby o spełnianiu warunków udziału.docx 2026-06-12 16:50 21 KB
    icon Zał_7_do SWZ - wzór oświad podmiotu udostęp zasoby o niepodl. wykluczeniu.docx 2026-06-12 16:50 23 KB
    icon Zał_8_do SWZ - wykaz robót.docx 2026-06-12 16:50 102 KB
    icon Zał_9_do SWZ - wykaz osób na warunek.docx 2026-06-12 16:50 101 KB
    icon Zał_10_do SWZ - wzór oświad dot. grupy kapitałowej.docx 2026-06-12 16:50 27 KB
    icon Zał_11_do SWZ - wzór Formularza ofertowego 37MP26.docx 2026-06-12 16:50 106 KB
    icon Załącznik_nr_1 do Formularza ofertowego - Kosztorys ofertowy 37MP26.xlsx 2026-06-12 16:50 155 KB
    icon Zał_12_do SWZ- wzór wykazu osób do oceny w kryterium.docx 2026-06-12 16:50 31 KB
    icon Zał_13_do SWZ - Zobowiązanie poufności wizja lokalna.docx 2026-06-12 16:50 19 KB
    icon załącznik _nr_6_do umowy - Wzór zlecenia.docx 2026-06-12 16:50 159 KB
    icon załącznik_nr_9_do umowy - Oświadczenie o zatrudnieniu.docx 2026-06-12 16:50 28 KB
    icon załącznik_nr_10_do umowy - Klauzula obowiazku informacyjnego.docx 2026-06-12 16:50 105 KB
    icon ogłoszenie o zamówieniu 37MP26.pdf 2026-06-12 16:50 97 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon BDG-V.2611.37.2026.MP Wyjaśnienia treści SWZ 26_06.pdf 2026-06-26 11:16 101 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie 37MP26.pdf 2026-07-02 10:11 85 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa