Opracowanie koncepcji instrumentu wsparcia zielonej i energetycznej transformacji miast w oparciu o doświadczenia z realizacji inwestycji KPO B 3.4.1 – Inwestycje na rzecz zielonej transformacji miast (IZTM).

  • Numer postępowania BDG-V.2611.39.2026.KR
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-06-08

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-24 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-24 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-05-29 10:12
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-05-29 10:12 -
    icon Załącznik nr 10 do SWZ - Formularza ofertowego.doc 2026-05-29 10:12 117 KB
    icon Załącznik nr 9 do SWZ - grupa kapitałowa.doc 2026-05-29 10:12 61 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz osób.docx 2026-05-29 10:12 40 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenia podmiotu udostęp. - wykluczenie.doc 2026-05-29 10:12 44 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostęp. - warunki.doc 2026-05-29 10:12 39 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenia wykonawcy - wykluczenie.doc 2026-05-29 10:12 47 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - Oswiadczenie Wykonawcy _ warunki.doc 2026-05-29 10:12 43 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się.doc 2026-05-29 10:12 40 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - PPU zaakceptowane.doc 2026-05-29 10:12 227 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - SOZ.doc 2026-05-29 10:12 238 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf 2026-05-29 10:12 513 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu 39KR26.pdf 2026-05-29 10:12 83 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Zmiana treści SWZ nr 1.pdf 2026-06-02 11:17 56 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie.pdf 2026-06-02 11:17 33 KB
    icon Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ nr 2.pdf 2026-06-17 10:37 81 KB
    icon 1. Załącznik nr 2 do SWZ - PPU po zmianach.pdf 2026-06-17 10:37 316 KB
    icon 2. Załącznik nr 1 do SWZ - SOZ po zmianach.pdf 2026-06-17 10:37 402 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 2.pdf 2026-06-17 10:37 40 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Kwota przeznaczona na realizację zamówienia.pdf 2026-06-24 10:05 81 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa