Usługi przygotowania i organizacji wydarzeń oraz zapewnienia udziału Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej w wydarzeniach targowo-wystawienniczych w celu promocji partnerstwa publiczno - prywatnego
- Numer postępowania BDG-V.2611.28.2026.AR
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-05-05 07:59 | - | |||
|
|
SWZ 28.2026.AR do publikacji.pdf | 2026-05-05 07:59 | 387 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ OPZ_wydarzenia_2026-27 DPA.pdf | 2026-05-05 07:59 | 408 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do OPZ_ zdjęcia sali.pdf | 2026-05-05 07:59 | 1.64 MB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ PPU Wydarzenia_DPA.pdf | 2026-05-05 07:59 | 331 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie wspólnie ubiegających się.doc | 2026-05-05 07:59 | 40 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do SWZ - Informacja o braku przynależności do grupy kapitałowej.doc | 2026-05-05 07:59 | 62 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.doc | 2026-05-05 07:59 | 44 KB | ||
|
|
Załącznik nr 7 do SWZ - wykaz usług.docx | 2026-05-05 07:59 | 23 KB | ||
|
|
Załącznik nr 8 do SWZ - wykaz osób.docx | 2026-05-05 07:59 | 28 KB | ||
|
|
Załącznik nr 8a do SWZ - wykaz osób do kryterium.docx | 2026-05-05 07:59 | 28 KB | ||
|
|
Załącznik nr 9 do SWZ - Wzór formularza ofertowego.doc | 2026-05-05 07:59 | 78 KB | ||
|
|
Załącznik nr 9a do SWZ - Kosztorys cenowy.xlsx | 2026-05-05 07:59 | 17 KB | ||
|
|
Załącznik nr 10 - Oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu.doc | 2026-05-05 07:59 | 47 KB | ||
|
|
Załącznik nr 11 - Oświadczenie podmiotu udostępniającego o niepodleganiu wykluczeniu.doc | 2026-05-05 07:59 | 47 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu 2026-OJS086-00307332-pl-ts.pdf | 2026-05-05 07:59 | 209 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Załącznik nr 1 do Formularza ofertowego - Wykaz ICT.doc | 2026-05-12 07:56 | 53 KB | ||
|
|
Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ BDG-V.2611.28.2026.AR.pdf | 2026-05-12 07:56 | 79 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 2026-OJS091-00323927-pl-ts.pdf | 2026-05-12 07:56 | 210 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do OPZ -Oświadczenie przewoźnika.doc | 2026-05-13 13:35 | 78 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do OPZ księga znaku.zip | 2026-05-13 13:35 | 85.71 MB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do OPZ_zdjęcia recepcji.pdf | 2026-05-13 13:35 | 298 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do OPZ_wyposażenie sali.pdf | 2026-05-13 13:35 | 237 KB | ||
|
|
2 Zmiana treści SWZ BDG-V.2611.28.2026.AR.pdf | 2026-05-13 13:35 | 72 KB | ||
|
|
Zmiana treści SWZ.pdf | 2026-05-27 08:25 | 79 KB | ||
|
|
Ogłoszeie o zmianie ogłoszenia.pdf | 2026-05-27 08:25 | 190 KB | ||
|
|
AKTUALNY Załącznik nr 1 do SWZ OPZ_wydarzenia_2026-27 DPA.pdf | 2026-05-27 08:25 | 528 KB | ||
|
|
AKTUALNY Załącznik nr 2 do SWZ PPU Wydarzenia_DPA zmiana.pdf | 2026-05-27 08:25 | 242 KB | ||
|
|
AKTUALNY Załącznik nr 9a do SWZ - Kosztorys cenowy.xlsx | 2026-05-27 08:25 | 17 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | - | |
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - | |
|
Informacje o wynikach | Informacje o wynikach | - |
