Świadczenie usług kompleksowej organizacji maksymalnie 4 wydarzeń (w szczególności: posiedzeń komitetu monitorującego, konferencji, warsztatów, spotkań, grup roboczych) na potrzeby koordynacji Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) w tym 3 w Warszawie i 1 poza Warszawą, w formie stacjonarnej lub w formie on-line lub w formie hybrydowej - połączenie usług formystacjonarnej z usług

  • Numer postępowania BDG-V.2611.66.2025.KR
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-01-07

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-01-20 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-01-20 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-12-22 10:03
    Termin zakończenia postępowania:
    --
    Zaszyfrownanie (dodanie dokumentu lub zapisanie oferty)

    Ustaw i zapamiętaj własny kod dostępu, aby móc podejrzeć złożoną {1} lub ją wycofać.

    W przypadku utraty ustawionego kodu, należy wycofać i/lub usunąć {1}, co umożliwi Ci nadanie nowego kodu dostępu oraz ponowne wprowadzenie {0} do systemu.

    Kodu dostępu nie udostępniaj nikomu, nawet Zamawiającemu. Do momentu otwarcia, Zamawiający nie ma wglądu do złożonego formularza {0} ani żadnych załączonych dokumentów.

    Opis:
    Wykonawca wypełnia JEDZ, tworząc dokument elektroniczny, korzystając z narzędzia ESPD. W przypadku wyboru tej opcji, Wykonawca nie musi załączać plików XML lub innych formatów. System automatycznie prześle wypełnione dane na Formularzu JEDZ do Platformy zakupowej Zamawiającego.
    Typ: *
    Załącznik: *

    Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
    o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
    zamówień publicznych w całej UE.

    Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
    co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.

    Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej. Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-12-22 10:03 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2025-12-22 10:03 195 KB
    icon SWZ_ 66KR25.pdf 2025-12-22 10:03 291 KB
    icon Zał 1 do SWZ - SOPZ (zaakceptowane).pdf 2025-12-22 10:03 549 KB
    icon Zał 2 do SWZ - PPU (zaakceptowane).pdf 2025-12-22 10:03 385 KB
    icon Zał 5 do PPU.doc 2025-12-22 10:03 58 KB
    icon Zał 4 do SWZ - Oświadczenie o podziale obowiązków.doc 2025-12-22 10:03 40 KB
    icon Zał 5 do SWZ - Informacja o braku przynależności do grupy kapitałowej.doc 2025-12-22 10:03 61 KB
    icon Zał 6 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.doc 2025-12-22 10:03 44 KB
    icon Zał 7 do SWZ - wzór wykazu usług.doc 2025-12-22 10:03 48 KB
    icon Zał 8 do SWZ - wykaz osób.docx 2025-12-22 10:03 36 KB
    icon Zał 8a do SWZ - wykaz osób - kryterium.docx 2025-12-22 10:03 36 KB
    icon Zał 9 do SWZ - Formularza ofertowego.doc 2025-12-22 10:03 100 KB
    icon Zał 1 do FO - Kosztorys cenowy nowy.xlsx 2025-12-22 10:03 66 KB
    icon Zał 10 do SWZ - Oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu.doc 2025-12-22 10:03 47 KB
    icon Zał 11 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego o niepodleganiu wykluczeniu.doc 2025-12-22 10:03 47 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja o unieważnieniu postępowania_ Platforma.pdf 2026-05-13 14:08 84 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa