Zakup praw do korzystania z usługi wsparcia producenta dla oprogramowania HCL Notes Domino Complete Collaboration Authorized User Monthly License, będącego w posiadaniu Zamawiającego.

  • Numer postępowania BDG-V.2611.57.2026.NS
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi, upływa: 2026-09-07

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-11 10:00 (Pozostało: 5 Dni 16 Godzin 55 Minut)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-11 11:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-09-01 14:15
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-09-01 14:15 -
    icon ogłoszenie o zamówieniu - 57.2026.NS.pdf 2026-09-01 14:15 70 KB
    icon SWZ 57.2026.NS (1).pdf 2026-09-01 14:15 286 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ HCL.docx 2026-09-01 14:15 103 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - PPU (zaakceptowane).docx 2026-09-01 14:15 376 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - wzór oświadczenia + certyfikacja wykl.doc 2026-09-01 14:15 74 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - wzór oświadczenia dot. grupy kapitałowej.doc 2026-09-01 14:15 82 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - Formularz ofertowy.docx 2026-09-01 14:15 346 KB
    icon Załącznik nr 5 do PPU - Klauzula_informacyjna_Zamawiajacego.docx 2026-09-01 14:15 335 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa