Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym w zakresie przyjmowania, przemieszczania i doręczania przesyłek pocztowych oraz zwrotu przesyłek niedoręczonych na rzecz MFiPR.

  • Numer postępowania BDG-V.2611.48.2026.MW
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-09-04

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-15 10:00 (Pozostało: 9 Dni 18 Godzin 8 Minut)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-15 11:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-08-28 16:30
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-08-28 16:30 -
    icon Ogłoszenie nr 2026_BZP 00413064_01 z dnia 2026-08-28.pdf 2026-08-28 16:30 83 KB
    icon SWZ BDG-V.2611.48.2026.MW do publikacji.pdf 2026-08-28 16:30 335 KB
    icon Zał. nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) 48.2026.MW.pdf 2026-08-28 16:30 252 KB
    icon Zał. nr 2 do SWZ Projektowane postanowienia umowy (PPU) 48.2026.MW.pdf 2026-08-28 16:30 246 KB
    icon Zał. nr 3 do SWZ - wzór oświad wykonawców występujących wspólnie ws. podziału obowiązków 48.2026.MW.doc 2026-08-28 16:30 40 KB
    icon Zał. nr 4 do SWZ - wzór oświad wykonawcy o spełnianiu warunków 48.2026.MW.doc 2026-08-28 16:30 44 KB
    icon Zał. nr 5 do SWZ - wzór oświad wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu 48.2026.MW.doc 2026-08-28 16:30 50 KB
    icon Zał. nr 6 do SWZ - wzór oświad podmiotu udostępniającego zasoby o spełnianiu warunków udziału 48.2026.MW.doc 2026-08-28 16:30 38 KB
    icon Zał. nr 7 do SWZ - wzór oświad podmiotu udostępniającego o niepodleganiu wykluczeniu 48.2026.MW.doc 2026-08-28 16:30 49 KB
    icon Zał. nr 8 do SWZ - wykaz usług 48.2026.MW.doc 2026-08-28 16:30 169 KB
    icon Zał. nr 9 do SWZ - grupa kapitałowa 48.2026.MW.doc 2026-08-28 16:30 61 KB
    icon Zał. nr 10 do SWZ - Formularz ofertowy 48.2026.MW.doc 2026-08-28 16:30 355 KB
    icon Zał. nr 10 do umowy.docx 2026-08-28 16:30 184 KB
    icon Zał. nr 11 do umowy.docx 2026-08-28 16:30 187 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Zmiana treści SWZ nr 1 48.2026.MW.pdf 2026-09-01 14:40 76 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia nr 2026_BZP 00423880_01 20260904.pdf 2026-09-04 15:15 37 KB
    icon Zmiana SWZ (zmiana terminu składania ofert) 48.2026.MW.pdf 2026-09-04 15:15 74 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa