Wykonanie dokumentacji projektowej instalacji SSP, DSO, modernizacji oświetlenia ogólnego i awaryjnego ppoż., systemu CCTV i SIUP, prac związanych z instalacjami sanitarnymi, prac konstrukcyjnych przegród budowlanych oraz montażu sufitów podwieszonych na korytarzach, wraz z montażem oświetlenia ogólnego i miejscowego w budynku MFiPR przy ul. Wspólnej 2/4 w Warszawie
- Numer postępowania BDG-V.2611.54.2026.KK
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-08-26 08:36 | - | |||
|
|
ogłoszenie 2026-OJS164-00588562-pl.pdf | 2026-08-26 08:36 | 186 KB | ||
|
|
SWZ 54_KK_26.pdf | 2026-08-26 08:36 | 418 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia.pdf | 2026-08-26 08:36 | 377 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1.2 do OPZ - Postanowienie_MKWPP_nr_WPZ.52840.109.1.2026.8,_z_dnia_1_czerwca_2026_r.pdf | 2026-08-26 08:36 | 416 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1.3 do SWZ - Postanowienie MKWPP nr WPZ.52840.109.2.2026.8 z dnia 1 czerwca 2026 r.pdf | 2026-08-26 08:36 | 379 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ - PPU.pdf | 2026-08-26 08:36 | 331 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2.6 do SWZ -_wzor_protokolu_odbioru_dokumentacji.pdf | 2026-08-26 08:36 | 189 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2.6a do SWZ -_wzor_protokolu_odbioru_nadzoru_autorskiego.pdf | 2026-08-26 08:36 | 180 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2.7 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy dot. praw autorskich.pdf | 2026-08-26 08:36 | 141 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2.9 do SWZ - Oświadczenie procedura bezpieczństwa.pdf | 2026-08-26 08:36 | 117 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2.10 do SWZ - Oświadczenie instrukcja p.poż.pdf | 2026-08-26 08:36 | 133 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2.11 do SWZ -_Klauzula_obowiazku_informacyjnego.pdf | 2026-08-26 08:36 | 134 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie wspólnie ubiegających się.doc | 2026-08-26 08:36 | 40 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do SWZ - Informacja o braku przynależności do grupy kapitałowej.doc | 2026-08-26 08:36 | 62 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.doc | 2026-08-26 08:36 | 45 KB | ||
|
|
Załącznik nr 7 do SWZ - wykaz usług.docx | 2026-08-26 08:36 | 71 KB | ||
|
|
Załącznik nr 8 do SWZ - wykaz osób.docx | 2026-08-26 08:36 | 59 KB | ||
|
|
Załącznik nr 8a do SWZ- wykaz osób do oceny w kryterium.docx | 2026-08-26 08:36 | 31 KB | ||
|
|
Załącznik nr 9 do SWZ - Formularz ofertowy.docx | 2026-08-26 08:36 | 60 KB | ||
|
|
Załącznik nr 10 - Oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu.doc | 2026-08-26 08:36 | 48 KB | ||
|
|
Załącznik nr 11 - Oświadczenie podmiotu udostępniającego o niepodleganiu wykluczeniu.doc | 2026-08-26 08:36 | 47 KB | ||
|
|
Załącznik nr 12 - Zobowiązanie poufności wizja lokalna.doc | 2026-08-26 08:36 | 36 KB | ||
|
|
Załącznik nr 13 do SWZ - Wniosek o wgląd do dokumentacji.doc | 2026-08-26 08:36 | 47 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wyjaśnienia i zmiany treści SWZ_1.pdf | 2026-09-02 10:04 | 72 KB |
