Organizacja i obsługa dwudniowego spotkania rocznego z Komisją Europejską w sprawie wdrażania Programów Regionalnych na lata 2021-2027, w zakresie zapewnienia usług konferencyjnych oraz usług gastronomiczno-restauracyjnych dla maksymalnie 90 osób w listopadzie 2026 r. w Warszawie

  • Numer postępowania BDG-V.2611.59.2026.KK
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-09-04

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-08 10:00 (Pozostało: 2 Dni 18 Godzin 10 Minut)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-08 11:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-08-24 11:16
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-08-24 11:16 -
    icon ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-08-24 11:16 139 KB
    icon SWZ 59.2026.KK.pdf 2026-08-24 11:16 362 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia.pdf 2026-08-24 11:16 266 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ- PPU.pdf 2026-08-24 11:16 293 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - wzór oświadczenia + certyfikacja wykl.doc 2026-08-24 11:16 48 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - wzór oświadczenia dot. grupy kapitałowej.doc 2026-08-24 11:16 60 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - Formularz ofertowy.docx 2026-08-24 11:16 81 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon BDG-V.2611.59.2026.KK Zmiana treści SWZ z dn. 01.09.2026 r..pdf 2026-09-01 15:53 76 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa