Usługi kafateryjne dla pracowników Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej poprzez dostęp do elektronicznej platformy świadczeń pozapłacowych oraz abonamenty sportowe
- Numer postępowania BDG-V.2610.5.2026.AB
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-08-17 15:57 | - | |||
|
|
ogłoszenie 2026_BZP 00394863.pdf | 2026-08-17 15:57 | 166 KB | ||
|
|
SWZ BDG-V.2610.5.2026.AB.pdf | 2026-08-17 15:57 | 341 KB | ||
|
|
Zał 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.pdf | 2026-08-17 15:57 | 183 KB | ||
|
|
Zał 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdf | 2026-08-17 15:57 | 338 KB | ||
|
|
Zał 3 do SWZ - wzór oświad wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia ws. podziału obowiązków.doc | 2026-08-17 15:57 | 39 KB | ||
|
|
Zał 4 do SWZ - wzór oświad wykonawcy o spełnianiu warunków.doc | 2026-08-17 15:57 | 44 KB | ||
|
|
Zał 5 do SWZ - wzór oświad wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania.doc | 2026-08-17 15:57 | 50 KB | ||
|
|
Zał 6 do SWZ - wzór oświad podmiotu udostępniającego zasoby o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.doc | 2026-08-17 15:57 | 38 KB | ||
|
|
Zał 7 do SWZ - wzór oświad podmiotu udostępniającego o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania.doc | 2026-08-17 15:57 | 49 KB | ||
|
|
Zał 8 do SWZ - Wykaz usług.doc | 2026-08-17 15:57 | 40 KB | ||
|
|
Zał 9 do SWZ - wzór oświad dot. grupy kapitałowej.doc | 2026-08-17 15:57 | 60 KB | ||
|
|
Zał 10 do SWZ - Formularz ofertowy.doc | 2026-08-17 15:57 | 86 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ogłoszenie o zmianie.pdf | 2026-08-27 13:29 | 37 KB | ||
|
|
Zmiana treści SWZ.pdf | 2026-08-27 13:29 | 74 KB | ||
|
|
Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ.pdf | 2026-08-31 16:26 | 208 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 31.08.2026.pdf | 2026-08-31 16:26 | 33 KB | ||
|
|
Zmiana treści SWZ.pdf | 2026-09-03 14:24 | 74 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zmianie.pdf | 2026-09-03 14:24 | 33 KB | ||
|
|
2. Wyjaśnienia treści SWZ.pdf | 2026-09-04 16:41 | 80 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf | 2026-09-04 16:41 | 163 KB |
