Świadczenie usług doradczych dla Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej w zakresie wsparcia analitycznego dotyczącego Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
- Numer postępowania BDG-V.2611.49.2026.MD
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-08-12 07:14 | - | |||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia_BDG-V.2611.49.2026.MD.pdf | 2026-08-12 07:14 | 640 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis zamówienia.pdf | 2026-08-12 07:14 | 683 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdf | 2026-08-12 07:14 | 532 KB | ||
|
|
Zal._5_do Projektu_Umowy_Wzor_oswiadczenia_Wykonawcy.docx | 2026-08-12 07:14 | 15 KB | ||
|
|
Zal._5a do_Projektu_Umowy_Wzor_oswiadczenia_eksperta.docx | 2026-08-12 07:14 | 15 KB | ||
|
|
Zal._6_do Projektu_Umowy_Zakres_danych_osobowych_do_powierzenia.docx | 2026-08-12 07:14 | 145 KB | ||
|
|
Zal._8 do_Projektu_Umowy_Ankieta_RODO.docx | 2026-08-12 07:14 | 39 KB | ||
|
|
Zal._9_do Projektu_Umowy_Klauzula_dot._przetwarzania_danych_osobowych.docx | 2026-08-12 07:14 | 28 KB | ||
|
|
Zał 3 do SWZ - wzór oświad wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia ws. podziału obowiązków.doc | 2026-08-12 07:14 | 39 KB | ||
|
|
Zał 4 do SWZ - wzór oświad wykonawcy o spełnianiu warunków.doc | 2026-08-12 07:14 | 44 KB | ||
|
|
Zał 5 do SWZ - wzór oświad wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania.doc | 2026-08-12 07:14 | 50 KB | ||
|
|
Zał 6 do SWZ - wzór oświad podmiotu udostępniającego zasoby o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.doc | 2026-08-12 07:14 | 38 KB | ||
|
|
Zał 7 do SWZ - wzór oświad podmiotu udostępniającego o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania.doc | 2026-08-12 07:14 | 49 KB | ||
|
|
Załącznik Nr 8 do SWZ - wykaz usług.doc | 2026-08-12 07:14 | 149 KB | ||
|
|
Załącznik nr 9 do SWZ - wykaz osób.docx | 2026-08-12 07:14 | 156 KB | ||
|
|
Załącznik nr 9a do SWZ - wykaz osób na kryteria.docx | 2026-08-12 07:14 | 148 KB | ||
|
|
Załącznik nr 10 do SWZ - grupa kapitałowa.doc | 2026-08-12 07:14 | 61 KB | ||
|
|
Załącznik nr 11 do SWZ - Formularz ofertowy.doc | 2026-08-12 07:14 | 177 KB | ||
|
|
Załącznik nr 12 do SWZ Stan wdrażania 31.05.2026.docx | 2026-08-12 07:14 | 128 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-08-12 07:14 | 90 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Zmiany treści SWZ.pdf | 2026-08-18 06:55 | 63 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu.pdf | 2026-08-18 06:55 | 42 KB | ||
|
|
Zmiany treści SWZ_2.pdf | 2026-08-31 14:47 | 74 KB | ||
|
|
Wyjaśnienia treści SWZ_1.pdf | 2026-09-04 13:47 | 106 KB |
