Organizacja oraz obsługa logistyczna szkolenia wyjazdowego pt. "Budowanie zespołu i motywacja" dla maksymalnie 35 pracowników Departamentu Rozwoju Cyfrowego Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej

  • Numer postępowania BDG-V.2611.53.2026.AR
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-08-07

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-11 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-11 11:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-30 11:47
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-30 11:47 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-07-30 11:47 72 KB
    icon SWZ 53.2026.AR - obsługa logistyczna DRC do publikacji.pdf 2026-07-30 11:47 327 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ szkolenie wyjazdowe DRC.pdf 2026-07-30 11:47 214 KB
    icon Załącznik nr 1.1 - OPZ- Oswiadczenie NNW.docx 2026-07-30 11:47 234 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - PPU - szkolenie wyjazdowe DRC.pdf 2026-07-30 11:47 284 KB
    icon Załącznik nr 2.5 do PPU Formularz,_ankieta_dot._przetwarzania_danych_osobowych.docx 2026-07-30 11:47 37 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - wzór oświadczenia + certyfikacja wykl.doc 2026-07-30 11:47 48 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - wzór oświadczenia dot. grupy kapitałowej.doc 2026-07-30 11:47 60 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - Formularz ofertowy ICT oraz dwa hotele.docx 2026-07-30 11:47 75 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Wyjaśnienia treści SWZ BDG-V.2611.53.2026.AR obsługa logistyczna szkolenia.pdf 2026-08-05 08:06 66 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert BDG-V.2611.53.2026.AR.pdf 2026-08-11 11:57 133 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa