Wykonanie badania pod nazwą „Badanie rozpoznawalności i wiedzy nt. Funduszy Europejskich w społeczeństwie polskim. Edycja 2026”

  • Numer postępowania BDG-V.2611.47.2026.KK
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-07-16

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-30 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-30 11:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-06-30 09:37
    Termin zakończenia postępowania:
    --
    Zaszyfrownanie (dodanie dokumentu lub zapisanie oferty)

    Ustaw i zapamiętaj własny kod dostępu, aby móc podejrzeć złożoną {1} lub ją wycofać.

    W przypadku utraty ustawionego kodu, należy wycofać i/lub usunąć {1}, co umożliwi Ci nadanie nowego kodu dostępu oraz ponowne wprowadzenie {0} do systemu.

    Kodu dostępu nie udostępniaj nikomu, nawet Zamawiającemu. Do momentu otwarcia, Zamawiający nie ma wglądu do złożonego formularza {0} ani żadnych załączonych dokumentów.

    Opis:
    Wykonawca wypełnia JEDZ, tworząc dokument elektroniczny, korzystając z narzędzia ESPD. W przypadku wyboru tej opcji, Wykonawca nie musi załączać plików XML lub innych formatów. System automatycznie prześle wypełnione dane na Formularzu JEDZ do Platformy zakupowej Zamawiającego.
    Typ: *
    Załącznik: *

    Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
    o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
    zamówień publicznych w całej UE.

    Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
    co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.

    Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej. Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-06-30 09:37 -
    icon ogłoszenie 2026-OJS123-00447598.pdf 2026-06-30 09:37 201 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia 47KK26.pdf 2026-06-30 09:37 386 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ.pdf 2026-06-30 09:37 487 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - PPU.pdf 2026-06-30 09:37 223 KB
    icon Załącznik nr 2.5 do PPU.pdf 2026-06-30 09:37 112 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.doc 2026-06-30 09:37 39 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - Informacja o braku przynależności do grupy kapitałowej.doc 2026-06-30 09:37 62 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.doc 2026-06-30 09:37 42 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - Formularz Ofertowy.docx 2026-06-30 09:37 61 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz usług.docx 2026-06-30 09:37 51 KB
    icon Załącznik nr 9 do SWZ - wykaz osób.docx 2026-06-30 09:37 63 KB
    icon Załącznik nr 10 do SWZ - Oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu.doc 2026-06-30 09:37 47 KB
    icon Załącznik nr 11 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego o niepodleganiu wykluczeniu.doc 2026-06-30 09:37 49 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Wyjaśnienia treści SWZ nr 1.pdf 2026-07-13 11:32 66 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty 47KK26 - Platforma.pdf 2026-08-11 14:04 129 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa