Sukcesywne dostawy, wniesienie i montaż mebli w siedzibie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej w Warszawie
- Numer postępowania BDG-V.2610.2.2026.MD
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-06-17 07:03 | - | |||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia_BDG-V.2610.2.2026.MD.pdf | 2026-06-17 07:03 | 507 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.pdf | 2026-06-17 07:03 | 374 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdf | 2026-06-17 07:03 | 435 KB | ||
|
|
Zał 3 do SWZ - wzór oświadczenia wykonawców wspólnie ubiegających się.doc | 2026-06-17 07:03 | 40 KB | ||
|
|
Zał 4 do SWZ - wzór oświadczenia wykonawcy_warunki i wykluczenia.doc | 2026-06-17 07:03 | 45 KB | ||
|
|
Zał 5 do SWZ - wzór oświadczenia dot. grupy kapitałowej.doc | 2026-06-17 07:03 | 60 KB | ||
|
|
Zał 6 do SWZ - Formularz ofertowy dot. 3 części.docx | 2026-06-17 07:03 | 49 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-06-17 07:03 | 81 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wyjaśnienia treści SWZ_1.pdf | 2026-06-22 13:08 | 133 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.pdf | 2026-06-29 10:14 | 190 KB |
