Sukcesywne dostawy, wniesienie i montaż mebli w siedzibie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej w Warszawie

  • Numer postępowania BDG-V.2610.2.2026.MD
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-06-25

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-29 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-29 11:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-06-17 07:03
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-06-17 07:03 -
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia_BDG-V.2610.2.2026.MD.pdf 2026-06-17 07:03 507 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.pdf 2026-06-17 07:03 374 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdf 2026-06-17 07:03 435 KB
    icon Zał 3 do SWZ - wzór oświadczenia wykonawców wspólnie ubiegających się.doc 2026-06-17 07:03 40 KB
    icon Zał 4 do SWZ - wzór oświadczenia wykonawcy_warunki i wykluczenia.doc 2026-06-17 07:03 45 KB
    icon Zał 5 do SWZ - wzór oświadczenia dot. grupy kapitałowej.doc 2026-06-17 07:03 60 KB
    icon Zał 6 do SWZ - Formularz ofertowy dot. 3 części.docx 2026-06-17 07:03 49 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-06-17 07:03 81 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Wyjaśnienia treści SWZ_1.pdf 2026-06-22 13:08 133 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa