Organizacja oraz obsługa logistyczna szkolenia wyjazdowego dla pracowników Departamentu Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej

  • Numer postępowania BDG-V.2611.43.2026.MJ
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-06-12

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-16 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-16 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-06-03 13:21
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-06-03 13:21 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-06-03 13:21 139 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ).pdf 2026-06-03 13:21 381 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)_DKF_1.06.pdf 2026-06-03 13:21 211 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (PPU) (14).pdf 2026-06-03 13:21 353 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - wzór oświadczenia wyk._warunki i wykluczenia.doc 2026-06-03 13:21 67 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - wzór oświadczenia dot. grupy kapitałowej.doc 2026-06-03 13:21 79 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - Formularz ofertowy.docx 2026-06-03 13:21 62 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert 43MJ26.pdf 2026-06-16 14:23 125 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa