Ewaluacja wsparcia na rzecz budowania odporności MŚP po pandemii COVID-19: Inwestycja A1.2.1 KPO na tle porównywalnych inwestycji w KPO innych państw UE
- Numer postępowania BDG-V.2611.40.2026.AB
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-06-02 08:26 | - | |||
|
|
Ogłoszenie 2026-OJS104-00375657.pdf | 2026-06-02 08:26 | 197 KB | ||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia 40AB26.pdf | 2026-06-02 08:26 | 423 KB | ||
|
|
Zał. nr 1 do SWZ - OPZ.pdf | 2026-06-02 08:26 | 242 KB | ||
|
|
Zał. nr 2 do SWZ - PPU.pdf | 2026-06-02 08:26 | 327 KB | ||
|
|
Zał. nr 4 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.doc | 2026-06-02 08:26 | 38 KB | ||
|
|
Zał. nr 5 do SWZ - Informacja o braku przynależności do grupy kapitałowej.doc | 2026-06-02 08:26 | 62 KB | ||
|
|
Zał. nr 6 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.doc | 2026-06-02 08:26 | 43 KB | ||
|
|
Zał. nr 7 do SWZ - Formularz Ofertowy.docx | 2026-06-02 08:26 | 95 KB | ||
|
|
Zał. nr 8 do SWZ - wykaz osób.docx | 2026-06-02 08:26 | 50 KB | ||
|
|
Zał. nr 9 do SWZ - Oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu.doc | 2026-06-02 08:26 | 47 KB | ||
|
|
Zał. nr 10 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego o niepodleganiu wykluczeniu.doc | 2026-06-02 08:26 | 49 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wyjaśnienia treści SWZ.pdf | 2026-06-02 15:11 | 69 KB | ||
|
|
Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ.pdf | 2026-06-26 07:28 | 107 KB | ||
|
|
2026-OJS121-00440353-pl.pdf | 2026-06-26 07:28 | 179 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja o wynikach postępowania na platformę (4).pdf | 2026-08-19 11:03 | 73 KB |
