Świadczenie usług transportu międzynarodowego osób między Polską i Ukrainą.

  • Numer postępowania BDG-V.2610.1.2026.NS
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-06-08

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-10 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-10 11:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-05-28 07:49
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-07-30 09:31

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-05-28 07:49 -
    icon ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-05-28 07:49 166 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia - BDG-V.2610.1.2026.NS.pdf 2026-05-28 07:49 214 KB
    icon Zał. nr 1 do SWZ - OPZ (zaakceptowane).docx 2026-05-28 07:49 36 KB
    icon Zał. nr 2 do SWZ - PPU (zaakceptowane).docx 2026-05-28 07:49 224 KB
    icon Zał. nr 3 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się.doc 2026-05-28 07:49 40 KB
    icon Zał. nr 4 do SWZ - Oswiadczenie Wykonawcy.doc 2026-05-28 07:49 43 KB
    icon Zał. nr 5 do SWZ - wzór oświadczenia wykonawcy.doc 2026-05-28 07:49 46 KB
    icon Zał. nr 6 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostęp. zasoby.doc 2026-05-28 07:49 39 KB
    icon Zał. nr 7 do SWZ - wzór oświadczenia podmiotu udostępniającego.doc 2026-05-28 07:49 44 KB
    icon Zał. nr 8 do SWZ - wykaz usług.doc 2026-05-28 07:49 62 KB
    icon Zał. nr 9 do SWZ - wzór oświadczenia dot. grupy kapitałowej.doc 2026-05-28 07:49 60 KB
    icon Załącznik nr 10 do SWZ - Formularz ofertowy.docx 2026-05-28 07:49 45 KB
    icon Zał. nr 10a - kosztorys.xlsx 2026-05-28 07:49 17 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty 1.2026.NS - platforma.pdf 2026-06-30 14:30 179 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa