Świadczenie usług transportu międzynarodowego osób między Polską i Ukrainą.
- Numer postępowania BDG-V.2610.1.2026.NS
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-05-28 07:49 | - | |||
|
|
ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-05-28 07:49 | 166 KB | ||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia - BDG-V.2610.1.2026.NS.pdf | 2026-05-28 07:49 | 214 KB | ||
|
|
Zał. nr 1 do SWZ - OPZ (zaakceptowane).docx | 2026-05-28 07:49 | 36 KB | ||
|
|
Zał. nr 2 do SWZ - PPU (zaakceptowane).docx | 2026-05-28 07:49 | 224 KB | ||
|
|
Zał. nr 3 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się.doc | 2026-05-28 07:49 | 40 KB | ||
|
|
Zał. nr 4 do SWZ - Oswiadczenie Wykonawcy.doc | 2026-05-28 07:49 | 43 KB | ||
|
|
Zał. nr 5 do SWZ - wzór oświadczenia wykonawcy.doc | 2026-05-28 07:49 | 46 KB | ||
|
|
Zał. nr 6 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostęp. zasoby.doc | 2026-05-28 07:49 | 39 KB | ||
|
|
Zał. nr 7 do SWZ - wzór oświadczenia podmiotu udostępniającego.doc | 2026-05-28 07:49 | 44 KB | ||
|
|
Zał. nr 8 do SWZ - wykaz usług.doc | 2026-05-28 07:49 | 62 KB | ||
|
|
Zał. nr 9 do SWZ - wzór oświadczenia dot. grupy kapitałowej.doc | 2026-05-28 07:49 | 60 KB | ||
|
|
Załącznik nr 10 do SWZ - Formularz ofertowy.docx | 2026-05-28 07:49 | 45 KB | ||
|
|
Zał. nr 10a - kosztorys.xlsx | 2026-05-28 07:49 | 17 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Kwota przeznaczona na realizację zamówienia.pdf | 2026-06-10 10:07 | 81 KB |
