Realizacja w formule „zaprojektuj i wybuduj” zadania inwestycyjnego polegającego na budowie systemu zarządzania budynkiem – BMS w budynku Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej przy ul. Wspólnej 2/4 w Warszawie
- Numer postępowania BDG-V.2611.31.2026.MD
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-05-22 09:28 | - | |||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia_BDG-V.2611.31.2026.MD.pdf | 2026-05-22 09:28 | 757 KB | ||
|
|
Zalącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.pdf | 2026-05-22 09:28 | 186 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdf | 2026-05-22 09:28 | 771 KB | ||
|
|
Pogram Funkcjonalno-Użytkowy Budowa systemu zarządzania budynkiem BMS.pdf | 2026-05-22 09:28 | 413 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się.doc | 2026-05-22 09:28 | 40 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ - oswiadczenie Wykonawcy warunki.doc | 2026-05-22 09:28 | 43 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do SWZ - oświadczenie wykonawcy wykluczenie.doc | 2026-05-22 09:28 | 46 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby warunki.doc | 2026-05-22 09:28 | 39 KB | ||
|
|
Załącznik nr 7 do SWZ - oświadczene podmiotu udostępniającego zasoby wykluczenie.doc | 2026-05-22 09:28 | 44 KB | ||
|
|
Zał. nr 8 do SWZ - wykaz robót.docx | 2026-05-22 09:28 | 101 KB | ||
|
|
Zał. nr 9 do SWZ - wykaz osób.docx | 2026-05-22 09:28 | 71 KB | ||
|
|
Zał. nr 9a do SWZ- wykaz osób do oceny w kryterium.docx | 2026-05-22 09:28 | 31 KB | ||
|
|
Załącznik nr 10 do SWZ - grupa kapitałowa.doc | 2026-05-22 09:28 | 61 KB | ||
|
|
Załącznik nr 11 do SWZ - Formularz ofertowy.docx | 2026-05-22 09:28 | 351 KB | ||
|
|
Zał. nr 12 - Zobowiązanie poufności wizja lokalna.doc | 2026-05-22 09:28 | 36 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-05-22 09:28 | 84 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wyjaśnienia treści SWZ_1.pdf | 2026-05-28 10:48 | 92 KB | ||
|
|
załącznik 1 do PFU.pdf | 2026-05-28 10:48 | 355 KB | ||
|
|
Załącznik 2 do PFU.pdf | 2026-05-28 10:49 | 567 KB | ||
|
|
Załącznik 3 do PFU.pdf | 2026-05-28 10:49 | 439 KB | ||
|
|
Załącznik 4 do PFU.pdf | 2026-05-28 10:49 | 485 KB | ||
|
|
Załącznik 5 do PFU.pdf | 2026-05-28 10:49 | 453 KB | ||
|
|
Załącznik 6 do PFU.pdf | 2026-05-28 10:49 | 448 KB | ||
|
|
Załącznik 7 do PFU.pdf | 2026-05-28 10:49 | 448 KB | ||
|
|
Załącznik 8 do PFU.pdf | 2026-05-28 10:49 | 453 KB | ||
|
|
Załącznik 9 do PFU.pdf | 2026-05-28 10:49 | 236 KB | ||
|
|
Załącznik 10 do PFU.pdf | 2026-05-28 10:49 | 224 KB | ||
|
|
Załącznik 11 do PFU.xlsx | 2026-05-28 10:49 | 25 KB | ||
|
|
Zmiany treści SWZ.pdf | 2026-06-12 12:41 | 68 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu.pdf | 2026-06-12 12:42 | 33 KB | ||
|
|
Wyjaśnienia treści SWZ_2.pdf | 2026-06-16 11:18 | 109 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.pdf | 2026-06-19 11:16 | 377 KB |
