Świadczenie: a) usługi przeniesienia Platformy, b) usługi utrzymania Platformy, c) usługi asysty technicznej, d) usługi przeprowadzenia audytu dostępności strony pppszkolenia.gov.pl, e) usługi modyfikacji i rozbudowy strony pppszkolenia.gov.pl wraz z wdrożeniem wirtualnego asystenta (dalej też jako: „strona główna”), f) (...)

  • Numer postępowania BDG-V.2611.29.2026.KR
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-05-21

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-25 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-25 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-30 13:48
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-07-22 11:13

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-04-30 13:48 -
    icon Załącznik_1_do_FO - Wykaz ICT.doc 2026-04-30 13:48 54 KB
    icon Załącznik nr 10 do SWZ - Formularza_ofertowy.doc 2026-04-30 13:48 145 KB
    icon Załącznik nr 9 do SWZ - grupa kapitałowa.doc 2026-04-30 13:48 62 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz usług.doc 2026-04-30 13:48 61 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostęp. zasoby.doc 2026-04-30 13:48 40 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - wzór oświadczenia wykonawcy.doc 2026-04-30 13:48 47 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - Oswiadczenie Wykonawcy.doc 2026-04-30 13:48 45 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się.doc 2026-04-30 13:48 41 KB
    icon Zalacznik_10_do_PPU - Formularz_ankieta_dot._przetw_danych_osobo.docx 2026-04-30 13:48 34 KB
    icon Zalacznik_9_do_PPU - wzór zlecenia.doc 2026-04-30 13:48 421 KB
    icon Zalacznik_7_do_PPU - wzór protokołu odbioru.doc 2026-04-30 13:48 471 KB
    icon Zalacznik_nr 3_do_Umowy powierzenia - klauzula obowiązku infor..docx 2026-04-30 13:48 121 KB
    icon Zalacznik_6_do_PPU - Umowa powierzenia.docx 2026-04-30 13:48 76 KB
    icon Zalacznik_5_do_PPU - Oświadczenie Wykonawcy.doc 2026-04-30 13:48 413 KB
    icon Załacznik 2 do SWZ - PPU _itc.pdf 2026-04-30 13:48 456 KB
    icon Zalacznik_M_do_OPZ_- ocena_funkcjonalnosci_Platformy.doc 2026-04-30 13:48 450 KB
    icon Zalacznik_L_do_OPZ_- aktualizacja_tresci_4_szkolen.docx 2026-04-30 13:48 39 KB
    icon Zalacznik_K_do_OPZ_- dostosowanie_nagranych_webinarow.doc 2026-04-30 13:48 436 KB
    icon Zalacznik_J_do_OPZ_- usluga_aktualizacji_Platformy.doc 2026-04-30 13:48 432 KB
    icon Zalacznik_I_do_OPZ_- Harmonogram_prac.docx 2026-04-30 13:48 121 KB
    icon Zalacznik_H_do_OPZ_- opracowanie_metod._i_tech._szkolen.doc 2026-04-30 13:48 461 KB
    icon Zalacznik_G_do_OPZ_- produkcja,_osadzenie,_obsluga_szkolen.doc 2026-04-30 13:48 459 KB
    icon Zalacznik_F_do_OPZ_- modyfikacja_i_rozbudowa_Platformy.doc 2026-04-30 13:48 460 KB
    icon Zalacznik_E_do_OPZ_- audyt_dostepnosci.doc 2026-04-30 13:48 448 KB
    icon Zalacznik_D_do_OPZ_- kluczowe_funkcjolnalnosci.doc 2026-04-30 13:48 457 KB
    icon Zalacznik_C_do_OPZ_- usluga_asysty.doc 2026-04-30 13:48 419 KB
    icon Zalacznik_B_do_OPZ_- usluga_utrzymania.doc 2026-04-30 13:48 479 KB
    icon Zalacznik_A_do_OPZ_- usluga_przeniesienia.doc 2026-04-30 13:48 448 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ gotowe.pdf 2026-04-30 13:48 331 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia 29KR26 na platformę.pdf 2026-04-30 13:48 387 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu 29.2026.KR.pdf 2026-04-30 13:48 180 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Zmiana treści SWZ nr 1.pdf 2026-05-07 15:01 52 KB
    icon AKTUALNY Załącznik nr 10 do SWZ - Formularz_ofertowy.doc 2026-05-07 15:01 144 KB
    icon Zmiana treści SWZ nr 2.pdf 2026-05-13 13:27 49 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - wzór oświadczenia podmiotu udostępniającego wykluczenie.doc 2026-05-13 13:27 45 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.pdf 2026-05-25 10:49 135 KB

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-07-22 11:13

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa