Organizacja oraz obsługa logistyczna spotkania eksperckiego dla maksymalnie 50 pracowników MFiPR oraz UOKiK

  • Numer postępowania BDG-V.2611.32.2026.KK
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-04-20

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-23 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-23 11:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-15 15:08
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-06-19 08:49

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-04-15 15:08 -
    icon ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-04-15 15:08 140 KB
    icon SWZ 32.26KK.pdf 2026-04-15 15:08 294 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ.pdf 2026-04-15 15:08 160 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - PPU.pdf 2026-04-15 15:08 298 KB
    icon Załącznik nr 2.5. do SWZ - Klauzula_obowiazku_informacyjnego.pdf 2026-04-15 15:08 89 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - wzór oświadczenia wyk._warunki i wykluczenia.doc 2026-04-15 15:08 45 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - wzór oświadczenia dot. grupy kapitałowej.doc 2026-04-15 15:08 60 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - Formularz ofertowy_final.docx 2026-04-15 15:08 61 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie 32KK26.pdf 2026-04-23 10:05 84 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa