Usługi dotyczące systemu skierowanego do Dotacjobiorców dotacji współfinansowanych z Programu Pomocy Technicznej dla Funduszy Europejskich (“SID”)

  • Numer postępowania BDG-V.2611.14.2026.MJ
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-04-21

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-19 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-19 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-07 12:11
    Termin zakończenia postępowania:
    --
    Zaszyfrownanie (dodanie dokumentu lub zapisanie oferty)

    Ustaw i zapamiętaj własny kod dostępu, aby móc podejrzeć złożoną {1} lub ją wycofać.

    W przypadku utraty ustawionego kodu, należy wycofać i/lub usunąć {1}, co umożliwi Ci nadanie nowego kodu dostępu oraz ponowne wprowadzenie {0} do systemu.

    Kodu dostępu nie udostępniaj nikomu, nawet Zamawiającemu. Do momentu otwarcia, Zamawiający nie ma wglądu do złożonego formularza {0} ani żadnych załączonych dokumentów.

    Opis:
    Wykonawca wypełnia JEDZ, tworząc dokument elektroniczny, korzystając z narzędzia ESPD. W przypadku wyboru tej opcji, Wykonawca nie musi załączać plików XML lub innych formatów. System automatycznie prześle wypełnione dane na Formularzu JEDZ do Platformy zakupowej Zamawiającego.
    Typ: *
    Załącznik: *

    Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
    o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
    zamówień publicznych w całej UE.

    Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
    co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.

    Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej. Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-04-07 12:11 -
    icon Załącznik nr 11 - Oświadczenie podmiotu udostępniającego o niepodleganiu wykluczeniu (1).doc 2026-04-07 12:11 47 KB
    icon Załącznik nr 10 - Oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu (1).doc 2026-04-07 12:11 47 KB
    icon Załącznik nr 9 do SWZ - Formularz ofertowy.docx 2026-04-07 12:11 83 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz osób.doc 2026-04-07 12:11 155 KB
    icon Załącznik nr 8a do SWZ - Wykaz osób do oceny w kryterium.doc 2026-04-07 12:11 153 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz usług.doc 2026-04-07 12:11 58 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.doc 2026-04-07 12:11 42 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - Informacja o braku przynależności do grupy kapitałowej.doc 2026-04-07 12:11 62 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie wspólnie ubiegających się.doc 2026-04-07 12:11 39 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (PPU).pdf 2026-04-07 12:11 557 KB
    icon Załącznik nr 4 do OPZ 1a, OPZ 1b i OPZ 1c - Instrukcja obsługi SID dla Administratorów.pdf 2026-04-07 12:11 5.19 MB
    icon Załącznik nr 3 do OPZ 1a, OPZ 1b i OPZ 1c - Instrukcja obsługi SID dla Dotacjobiorców.pdf 2026-04-07 12:11 5.04 MB
    icon Załącznik nr 2 do OPZ 1a, OPZ 1b i OPZ 1c - Instrukcja obsługi SID dla Beneficjentów.pdf 2026-04-07 12:11 7.08 MB
    icon Załącznik nr 1 do OPZ 1a, OPZ 1b i OPZ 1c - Informacje o SID.pdf 2026-04-07 12:11 270 KB
    icon Załącznik nr 1c do SWZ - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) – usługi wsparcia.pdf 2026-04-07 12:11 185 KB
    icon Załącznik nr 1b do SWZ - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) – usługi przeniesienia.pdf 2026-04-07 12:11 159 KB
    icon Załącznik nr 1a do SWZ - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) – usługi utrzymania.pdf 2026-04-07 12:11 280 KB
    icon SWZ_14MJ26.pdf 2026-04-07 12:11 426 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-04-07 12:11 249 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Zmiana SWZ - zmiana terminu so.pdf 2026-04-28 08:19 64 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu.pdf 2026-04-28 08:20 248 KB
    icon Zmiana treści SWZ - zmiana terminu składania ofert.pdf 2026-05-11 07:11 76 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia - zmiana terminu składania ofert.pdf 2026-05-11 07:12 210 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia - zmiana terminu składania ofert.pdf 2026-05-12 08:02 210 KB
    icon Wyjaśnienia i zmiany treści SWZ.pdf 2026-05-12 08:02 283 KB
    icon Grafika dot. odpowiedzi na pytanie nr 43.png 2026-05-12 08:03 278 KB
    icon Raporty za utrzymanie SID - dot. odpowiedzi na pytanie nr 4.zip 2026-05-12 08:04 2.98 MB
    icon Zmieniony (aktualny) - Załącznik nr 9 do SWZ - Formularz ofertowy.docx 2026-05-12 08:07 84 KB
    icon Zmiana treści SWZ.pdf 2026-05-18 07:26 68 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2026-05-18 07:26 229 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert 14MJ26.pdf 2026-05-19 13:37 130 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa