Usługi przygotowania i organizacji wydarzeń stacjonarnych (w szczególności: konferencji, spotkań) w zakresie Funduszy Europejskich, które mogą być organizowane na terenie całej Polski w tym również w siedzibie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.
- Numer postępowania BDG-V.2611.11.2026.ML
- Typ postępowania Usługi społeczne unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-03-17 09:36 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu 2026-OJS053-00181874-pl-ts.pdf | 2026-03-17 09:36 | 225 KB | ||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf | 2026-03-17 09:36 | 436 KB | ||
|
|
Zalacznik nr 1 do SWZ - OPZ.pdf | 2026-03-17 09:36 | 430 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ - PPU.pdf | 2026-03-17 09:36 | 360 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie wspólnie ubiegających się.doc | 2026-03-17 09:36 | 39 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do SWZ - Informacja o braku przynależności do grupy kapitałowej.doc | 2026-03-17 09:36 | 62 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.doc | 2026-03-17 09:36 | 44 KB | ||
|
|
Załącznik nr 7 do SWZ - wykaz usług.docx | 2026-03-17 09:36 | 23 KB | ||
|
|
załącznik nr 8 do SWZ - wykaz osób.docx | 2026-03-17 09:36 | 30 KB | ||
|
|
Załącznik nr 9 do SWZ - Formularz ofertowy.doc | 2026-03-17 09:36 | 73 KB | ||
|
|
Załącznik nr 9a do SWZ - Kosztorys cenowy.xlsx | 2026-03-17 09:36 | 59 KB | ||
|
|
Załącznik nr 9b do SWZ - Symulacje i koszty.xls | 2026-03-17 09:36 | 89 KB | ||
|
|
Załącznik nr 10 - Oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu.doc | 2026-03-17 09:36 | 47 KB | ||
|
|
Załącznik nr 11 - Oświadczenie podmiotu udostępniającego o niepodleganiu wykluczeniu.doc | 2026-03-17 09:36 | 47 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Zmiana treści SWZ z dn. 20 marca 2026 r.pdf | 2026-03-20 13:32 | 62 KB | ||
|
|
Zalacznik_nr_1_do_OPZ - fotografie poglądowe oraz opis wyposażenia sali im. Grażyny Gęsickiej.pdf | 2026-03-20 13:32 | 1.04 MB | ||
|
|
Zalacznik_nr_2_do_OPZ - zdjecia_lady recepcyjnej przed salą im. Grażyny Gęsickiej.pdf | 2026-03-20 13:32 | 430 KB | ||
|
|
Wyjaśnienia SWZ z dnia 30 marca 2026 r..pdf | 2026-03-30 13:00 | 92 KB | ||
|
|
Wyjaśnienia treści SWZ z dnia 3 kwietnia 2026 r..pdf | 2026-04-03 08:33 | 85 KB | ||
|
|
Wyjaśnienia treści SWZ z dnia 3 kwietnia 2026 r (nr 2).pdf | 2026-04-03 12:45 | 75 KB | ||
|
|
Wyjaśnienia treści SWZ z dnia 3 kwietnia 2026 r. (3).pdf | 2026-04-03 15:18 | 86 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Kwota przeznaczona na realizację zamówienia.pdf | 2026-04-14 10:37 | 81 KB |
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia | 2026-08-12 08:00 |
