Doradztwo dla Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej w zakresie dostępności

  • Numer postępowania BDG-V.2611.4.2026.KK
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-03-19

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-25 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-25 11:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-02-25 11:07
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-02-25 11:07 -
    icon SWZ 4.2026.KK.pdf 2026-02-25 11:07 362 KB
    icon załącznik nr 1 do SWZ - SOPZ.pdf 2026-02-25 11:07 206 KB
    icon załącznik nr 1.2 do SWZ - protokół odbioru.pdf 2026-02-25 11:07 152 KB
    icon załącznik nr 2 do SWZ - PPU.pdf 2026-02-25 11:07 272 KB
    icon załącznik nr 2.5 do SWZ - wzrór oświadczenia.pdf 2026-02-25 11:07 82 KB
    icon załącznik nr 2.6 do SWZ - umowa powierzenia.pdf 2026-02-25 11:07 187 KB
    icon załącznik nr 3 do SWZ - wzór oświadczenia wykonawców.doc 2026-02-25 11:07 39 KB
    icon załącznik nr 4 do SWZ - Oswiadczenie Wykonawcy.doc 2026-02-25 11:07 43 KB
    icon załącznik nr 5 do SWZ - wzór oświadczenia wykonawcy.doc 2026-02-25 11:07 46 KB
    icon załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostęp. zasoby.doc 2026-02-25 11:07 39 KB
    icon załącznik nr 7 do SWZ - wzór oświadczenia podmiotu udostępniającego.doc 2026-02-25 11:07 44 KB
    icon załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz usług.doc 2026-02-25 11:07 94 KB
    icon załącznik nr 9 do SWZ- Wykaz osób warunek.doc 2026-02-25 11:07 102 KB
    icon załącznik nr 9a do SWZ - Wykaz osób kryteria.doc 2026-02-25 11:07 107 KB
    icon załącznik nr 10 do SWZ - grupa kapitałowa.doc 2026-02-25 11:07 61 KB
    icon załącznik nr 11 do SWZ - Formularz ofertowy.docx 2026-02-25 11:07 1.05 MB
    icon ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-02-25 11:07 169 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2026-03-11 14:07 48 KB
    icon Wyjaśnienia i zmiany treści SWZ nr 1.pdf 2026-03-11 14:07 78 KB
    icon zaktualizowany w dniu 11.03.26 r. załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz usług.doc 2026-03-11 14:07 100 KB
    icon Wyjaśnienia treści SWZ nr 2.pdf 2026-03-18 09:24 58 KB
    icon Wyjaśnienia treści SWZ nr 3.pdf 2026-03-19 15:47 83 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa