Budowa systemu zapory chroniącej i oddzielającej środowisko Data Center od pozostałych części sieci (dostawa wraz z wdrożeniem)

  • Numer postępowania BDG-V.2611.54.2025.MJ
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2025-12-29

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-01-12 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-01-12 11:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-11-24 11:58
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-02-27 09:23
    Zaszyfrownanie (dodanie dokumentu lub zapisanie oferty)

    Ustaw i zapamiętaj własny kod dostępu, aby móc podejrzeć złożoną {1} lub ją wycofać.

    W przypadku utraty ustawionego kodu, należy wycofać i/lub usunąć {1}, co umożliwi Ci nadanie nowego kodu dostępu oraz ponowne wprowadzenie {0} do systemu.

    Kodu dostępu nie udostępniaj nikomu, nawet Zamawiającemu. Do momentu otwarcia, Zamawiający nie ma wglądu do złożonego formularza {0} ani żadnych załączonych dokumentów.

    Opis:
    Wykonawca wypełnia JEDZ, tworząc dokument elektroniczny, korzystając z narzędzia ESPD. W przypadku wyboru tej opcji, Wykonawca nie musi załączać plików XML lub innych formatów. System automatycznie prześle wypełnione dane na Formularzu JEDZ do Platformy zakupowej Zamawiającego.
    Typ: *
    Załącznik: *

    Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
    o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
    zamówień publicznych w całej UE.

    Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
    co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.

    Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej. Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-11-24 11:58 -
    icon Załącznik nr 12 do SWZ - wzór wniosku - infor techniczne i poufne.doc 2025-11-24 11:58 55 KB
    icon Załącznik nr 11 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego o niepodleganiu wykluczeniu.doc 2025-11-24 11:58 46 KB
    icon Załącznik nr 10 do SWZ - Oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu.doc 2025-11-24 11:58 46 KB
    icon Załącznik nr 9 do SWZ - Wykaz osób.doc 2025-11-24 11:58 136 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz dostaw.doc 2025-11-24 11:58 73 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - Formularz ofertowy.docx 2025-11-24 11:58 126 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.doc 2025-11-24 11:58 42 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - Informacja o braku przynależności do grupy kapitałowej.doc 2025-11-24 11:58 62 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się.doc 2025-11-24 11:58 39 KB
    icon Załącznik nr 6 do PPU.pdf 2025-11-24 11:58 147 KB
    icon Załącznik nr 5 do PPU.pdf 2025-11-24 11:58 252 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane Postanowienia Umowy (PPU).pdf 2025-11-24 11:58 264 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).docx.pdf 2025-11-24 11:58 302 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ).pdf 2025-11-24 11:58 434 KB
    icon Ogloszenie o zamówieniu.pdf 2025-11-24 11:58 108 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Zmiany treści SWZ nr 1.pdf 2025-12-17 08:39 80 KB
    icon Zaktualizowany Załącznik nr 11 - Oświadczenie podmiotu udostępniającego o niepodleganiu wykluczeniu.doc 2025-12-17 08:39 46 KB
    icon Zaktualizowany Załącznik nr 10 - Oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu.doc 2025-12-17 08:39 49 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2025-12-17 08:40 392 KB
    icon Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ.pdf 2026-01-02 08:42 126 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz dostaw - po zmianie.doc 2026-01-02 08:43 76 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia nr 2.pdf 2026-01-02 08:43 206 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty 54MJ25 - Platforma.pdf 2026-02-02 16:20 189 KB
    icon Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf 2026-02-27 09:20 172 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa